TANITIM MATERYALLERİ

Tanıtım materyalleri, yani afiş, broşür, katalog, insert, el ilanı ve banner gibi öğeler, matbaa kadar eski pazarlama yöntemleridir. Bu kadar uzun süredir kullanılmasının ardında, basit bir sebep vardır: Doğru uygulandığında, işe yararlar.

Her tanıtım materyali, eşit olarak yaratılmamıştır. Bazıları, diğerlerinden daha dikkat çekici, daha uzun ömürlü, daha yüksek çevrim oranlı yani kısacası daha etkindir. Bazı tanıtım malzemeleri, diğerlerinden çok daha üstündür. Bu materyallerin, pazarlamanızın diğer öğeleri gibi iyi düşünülmesi, iyi planlanması ve iyi uygulanması gerekir.

Başınıza gelmiştir, yoldan geçerken elinize tutuşturulan broşüre şöyle bir bakıp atmışsınızdır. Veya gazetenizin içinden çıkan insert’ü olduğu gibi alıp kenara koymuşsunuzdur. Açmadan, bakmadan, umursamadan. Bunun nedeni belli: İnsan beyni artık reklamı filtrelemeye başladı. İnsanların kısacık dikkatini çekmek ve üzerinizde tutmak için bir avantaja bir farklılığa ihtiyacınız var.

Bu farklılığı teknolojik gelişmelerle sağlayabiliriz. Size internetle tümleşik tasarım materyalleri hazırlayabiliriz. İnsanların standart basılı öğelerde yaşadığı tecrübeyi geliştirmemiz ve iyileştirmemiz mümkün. Basılı malzemelerin içeriğinin daha fazlasını veren, çok daha fazla bilgi sağlayarak, daha fazla fotoğrafla, hatta videolarla desteklenmiş, müşterinizin, lehinize karar vermesini kolaylaştıran bir hizmet.

Bizim yenilikçi, geliştirici ve değiştirici formüllerimizle, artık işe yaramamaya başlayan klasik tanıtım materyallerinizi bir sonraki seviyeye çıkarmamıza izin verin. Başarılı bir şekilde tasarlanmış tanıtım materyallerine sahip olmak için bize ulaşın. Size yardımcı olmaktan başka bir amacımız yok.